fbpx

Era Istrefi mban fshehtë lidhjen me Drinin

Era Istrefi, e cila u bë e famshme të krahë të motrës së saj Norës, shumë shpejt do të lansojë edhe videoklipin e saj të dytë.

Këngëtarja simpatike, duket të jetë e lumtur me të dashurin e saj, Drin Zatriqi.

Edhe pse çifti në fjalë mundohen ta ruajnë privatësinë e tyre, Indeksonline mëson se këta të dy janë në lidhje, dhe se ndihen mirë afër njëri tjetrit.

Për dallim nga Era, Drini në rrjetet sociale ka postuar një foto të kësaj të fundit, duke i shprehur publikisht dashurinë që ndjen për këtë. / Indeksonline

Lajme të ngjashme

Back to top button