fbpx

Futbollisti i Romës, në shtëpi për Bajram (Foto)

Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko, ka qëndruar në Sarajevë për të festuar me familjen dhe miqtë festën e Bajramit.

Kapiteni i Bosnje e Hercegovinës me këtë rast i ka vizituar edhe familjarët më të largët, ashtu siç e do kjo festë.

Ai do të qëndrojë në qytetin e tij të lindjes në ditën e fundit të pushimeve, ndërsa mëngjesin e të enjtes duhet të paraqitet në stërvitje në Romë për fillimin e përgatitjeve parasezonale.

Fotografitë janë publikuar nga portali klix.ba, transmeton portali Telegrafi.

d1

d2d3

d4

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close