fbpx

Nora Istrefi me risi për fansat

Këngëtarja Nora Istrefi së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vetë Nora nëpërmjet një fotoje të postuar në “Instagram”.

“Së shpejti” ka shkruar Nora në diçiturën e fotos duke na lënë të kuptojmë se ajo po punon për një këngë të re.

Si gjithmonë ajo shfaqet e kuruar në çdo detaj.

Nora shquhet për format e saj seksi dhe tepër joshëse. 

 

Lajme të ngjashme

Back to top button