fbpx

Pesë të rinj sulmuan shoferin e Ndihmës së Shpejtë

Pesë të rinj minorenë janë identifikuar për sulmin ndaj shoferit 52-vjeçar të Ndihmës së Shpejtë në lagjen “Kisela Voda” të Shkupit, në natën e Vitit të Ri. 

MPB-ja informon se personat minorenë do të nxirren para gjykatës dhe Prokurorit Publik, ndërsa paralajmruan më tepër informacione gjatë ditës.  

Lajme të ngjashme

Back to top button