fbpx

Këngëtari Meda pozon me Miss Venezuelën!

Ka pozuar në një set fotografish përballë fotografit të mirënjohur Fadil Berisha. Por këngëtari i mirënjohur Meda ka pasur fatin të pozojë karshi bukuroshes nga Venezuela.

Disa foto të publikuara në rrjetet sociale të Fadil Berishës janë publikuar edhe katër fotografi në të cilat ka shkëlqyer Miss Venezuela bashkë me këngëtarin nga Kosova, transmeton 77news.

Ndonëse jo me profesion model, këngëtari është dukur si i tillë me sharmë e qëndrim.

Dhe magjishëm dukej edhe bukuroshja përkrah tij, e cila në komentet e fansave të fotografit është krahasuar për nga pamja me bukuroshen nga Kosova, modelen Zana Krasniqi. 

Lajme të ngjashme

Back to top button