fbpx

Diell dhe vranësira lokale

Sot do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë erë e lehtë jugore. 
Nëpër lugina do të paraqiten edhe mjegulla.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 7 deri 13 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit  temperatura maksimale pritet të arrijë 8 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button