fbpx

Nje i ri shqiptar ka humbur jeten prane kufirit shqiptaro-maqedonas

Mesohet se Florjan Çera, 34 vjeç banor i fshatit Alarup nga komuna Çerrave ka gjetur vdekjen teksa ishte per gjueti ne token maqedonase.

Sipas policise maqedonase, i riu 34 vjec ka rene nga nje shkemb dhe ka humbur jeten para 4 ditesh, sipas Gazetes Tema. 

Policia ka mbajtur trupi e te riut prej 4 ditesh dhe e ka dorezuar dje pavaresisht kerkesave te familjes qe kerkuan dorezimin me pare.

Trupi i pajete i te riut Florjan Çera mberriti vetem dje ne Pogradec.

Lajme të ngjashme

Back to top button