fbpx

29 vjeçari humb jetën nga zjarri

Nga zjarri që kaploi mbrëmë në shtëpinë e familjes Popovski në rrugën ‘Shirok Doll” në Strumicë ka humbur jetën 29 vjeçari Gjoko Popovski, derisa babi i tij është dërguar në spital.

Policia informoi se eksplozivi i ka zgjuar nga gjumi familjen Popovski ku babi është munduar ta shuaj zjarrin dhe ka marr lëndime të rënda.

Policia paralajmëroi për më vonë detaje nga ngjarja.

Lajme të ngjashme

Back to top button