fbpx

Horoskopi ditor, e martë 5 prill 2022

Dashi

Kuadri yjor sot flet për shumë pozitivisht për ju të dashuruarit. Raportet me partnerin/en pritet të intensifikohet akoma më shumë në ditët e ardhshme. Beqarët duhet të kenë pak më tepër besim te vetja dhe do gjejnë personin e duhur. Në planin financiar do mbizotërojë ekuilibri.

Demi

Edhe pse Afërdita e ka zbehur disi ndikimin e saj pozitiv do të vazhdoni të jeni të asistuar prej saj. Vetëkontrolli duhet të jetë në maksimum pasi mund të ketë momente të komplikuara me partnerin/en. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë dhe do ndihen të plotësuar. Financat mbajini nën kontroll.

Binjakët

Mërkuri sot në një orbitë harmonike do të jetë ylli juaj i mirë në të gjitha aspektet në sektorin ku punoni. Gjithashtu edhe raportet me partnerin/en janë në një moment vërtet të mrekullueshëm. Beqarët nuk do mendohen mirë dhe do bëjnë disa gabime të pafalshme. Në planin financiar vështirësitë do të jenë të mëdha.

Gaforrja

Duke pasur parasysh pozicionin e yjeve, periudha që po kaloni në çift nuk duket edhe aq e mirë, por duhet të tregoni shumë kujdes, për të mos rënë në pozitat e viktimizmit. Beqarët nuk do përfitojnë nga mundësitë, pasi nuk janë ende gati për ndryshime. Buxheti po vjen duke u përmirësuar.

Luani

Me Diellin në shenjë energjitë dhe përqendrimi do të jenë në maksimumin tuaj duke ju dhënë mundësinë të përparoni nga ana sentimentale. Beqarët do jenë të angazhuar me punë dhe nuk do e kenë mendjen fare te dashuria. Në planin financiar do keni në krah Plutonin.

Virgjëresha

Afërdita në një ditë vërtetë të tensionuar do të luajë një rol të dorës së parë në përmirësimin e raporteve në planin sentimental. Beqarët do fillojnë angazhime serioze të cilat do i ndryshojnë të ardhmen. Financat do i menaxhoni gjithë kohës me kujdes.

Peshorja

Pozicioni aktual i Mërkurit në shenjë duket se do të jetë mjaft i përshtatshëm për të gjithë ju që i përkisni një marrëdhënieje në çift. Beqarët nuk duhet të nxitohen për asnjë moment sepse mund të gabojnë dhe lëndohen. Financat nuk do i mbani dot në kontroll.

Akrepi

Në momente kur situata nuk është aspak e favorshme kërkohet përqendrimi maksimal. Afërdita pozitive është një garanci më shumë për sektorin e erosit. Beqarët nuk duhet të jenë të mbyllur, por duhet të shfrytëzojnë takimet që ju ofrohen. Në planin financiar parashikohen vështirësi.

Shigjetari

Sot do të keni aq shumë punë sa që në momente të caktuara nuk do të dini nga t’ia filloni. Disi konfuze do të jetë situata edhe në planin sentimental. Beqarët do kenë mundësi vetëm për aventura dhe asgjë më shumë se kaq. Në planin financiar do arrini të përmirësoni situatën.

Bricjapi

Mjafton Afërdita e mirë në shenjë për të bërë që të paktën në fushën sentimentale gjërat të shkojnë ashtu siç dëshironi. Një lajm i papritur mund të ndryshojë programim. Beqarët nuk duhet të rrezikojnë vetëm për të ndryshuar statusin sepse mund të lëndohen. Kujdes me shpenzimet.

Ujori

Në përgjithësi shenja juaj dominohet nga yje që stimulojnë së tepërmi marrëdhënien tuaj në çift. Shumë të impenjuar në raportet ndërpersonale. Beqarë nuk do jenë aspak të sigurtë në hapat që do hedhin prandaj do refuzojnë edhe disa takime. Shpenzimet duhet t’i kufizoni.

Peshqit

Sot duhet të tregoheni të vëmendshëm dhe të gjeni kohën e përshtatshme për parnrin/en që duket sikur e keni lënë pak pas dore. Dialogu mund të zgjidhë të gjitha problemet. Beqarët do jenë mjaft sensual sot dhe do tërheqin pas vetes shumë persona. Në planin financiar situata do përmirësohet.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button