fbpx

Pogba: Ëndrra ime kanë qenë Arsenali dhe Barca

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba, ka deklaruar se ai ka ëndërruar në fëmijëri që të luajë për Barcelonën dhe Arsenalin

“Unë kam ëndërruar të luaj për Arsenalin dhe Barcelonën. Por, tani dua që të luaj për Francën ndaj vëllezërve të mi, pasi që edhe ata luajnë në Guinea”.

“Për mua Juventusi është Zidane, Trezeguet dhe Nedved. Është për talent, klas, disiplinë dhe punë ekipore.”, është shprehur Pogba.

Lajme të ngjashme

Back to top button