fbpx

Tetovarit i vjedhin 13 mijë euro

Deri më tani persona të panjohur kanë plaçkitur shtëpinë e I.L (73) nga Tetova në ditën e parë të viti 2014.

Pasi kanë thyer derën personat kanë hyrë në shtëpi dhe kanë marr para dhe stoli ari me vlerë prej 13 mijë eurove, informon policia e Tetovës.

Policia është në kërkim të personave.

Lajme të ngjashme

Back to top button