fbpx

Vranësira dhe mjegulla nëpër lugina

Sot do të mbretërojë mot me vranësira lokale. Nëpër lugina do të paraqiten edhe mjegulla.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 6 deri 10 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit  temperatura maksimale pritet të arrijë 8 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button