fbpx

Zyrtare: Hapet afati kalimtar

Me kalimin e akrepave pas orës 00:00 dhe me rastin e vitit të ri 2014, është hapur njëkohësisht edhe zyrtarisht afati kalimtar i transferimeve.

Në të gjitha top pesë kampionatet evropiane, Serie A, Premier Liga, Bundesliga, La Liga dhe Ligue 1, është hapur edhe zyrtarisht afati kalimtar.

Mbetet të shihet se sa do të jetë interesant ky afat kalimtar i transferimeve…

Për të gjitha informacionet, qëndroni me Portalb.mk

Lajme të ngjashme

Back to top button