fbpx

Dy djem kanë djegur duart me fishekzjarr

Gjatë natës 20 vjeçari R.B dhe 19 vjeçari D.O nga Shkupi, kanë përdorur mjete piroteknike, dhe në vend që të argëtohen i kanë djegur duart.

 Të rinjtë menjëherë janë dërguar në Qendrën emergjente në Shkup, ku janë konstatuar lëndime trupore, ndërsa për shkak lëndimeve më të rëna R.B është ndaluar në spital për kurim të mëtejshëm./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button