fbpx

Mjegull dhe vranësira

Gjatë ditës së sotme prtet të mbaj mot me mjegulla, ndërsa pasdite me kushte për rreze të dobëta dielli.

Temperaturat minimale sillen prej minus 2 deri më 6, ndërsa më e larta e ditës do të arrij deri më 12 gradë Celsius.

Edhe në kryeqytet mot i  ngjashëm me temperaturë deri më 10 gradë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button