fbpx

Nicole Scherzinger kontratë 3 milion paundshe

Këngëtarja Nicole Scherzinger do të firmosë një kontratë prej 3 milion paundsh.

Ajo do të publikojë albumin e saj të ri me Sony vitin e ardhshëm ndërsa pritet që të mund të shesë miliona kopje.

Ndërkaq, një burim tha për “The Sun” se Nicole ishte në fakt personazhi më popullor në jurinë e X Factor dhe praktikisht edhe më e fituara në termat financiare.

Lajme të ngjashme

Back to top button