fbpx

Wenger shikon ndonjë transferim ‘special’

Trajneri i Arsenalit është duke shikuar për ndonjë transferim në Janar, por këtë gjë do ta bëj vetëm nëse ky transferim do të jetë dicka speciale dhe do të ketë ndonjë impakt të lartë te skuadra e tij.

“Unë nuk e di nëse ne do të bëjmë dicka. Ne jemi duke shikuar, dhe nëse dicka speciale na vjen afër, atëherë ne nuk do të refuzojmë”.

“Ne kemi një skuadër mjaftë të fortë, dhe e kemi treguar këtë gjë shumë mirë”, tha Wenger për në fund.

Lajme të ngjashme

Back to top button