fbpx

Horoskopi ditor, e hënë 24 qershor 2019

Dashi

Dite e favorshme për dashurinë ne çift kjo e sotmja. Do përkujdeseni jashtë mase për personin qe keni ne krah dhe do jeni me te kuptueshëm me te. Beqaret do kenë jashtëzakonisht shume teka dhe nuk do mund te krijojnë një lidhje te qëndrueshme. Financat do kenë përmirësime te ndjeshme nga disa dite me pare dhe kjo fale ndihmës se disa te afërmve.

Demi

Jeta juaj ne çift do jete mjaft e trazuar gjate kësaj dite. Do dëshironi t’i bëni gjerat sipas mendjes suaj dhe kjo nuk do i pëlqejë aspak atij qe keni ne krah. Beqaret do kenë shume vështirësi për te krijuar një lidhje serioze sepse personat qe do takojnë do duan vetëm aventura kalimtare. Ne planin financiar mund te kryeni shpenzime, por aq sa ua mban xhepi, jo me tepër.

Binjaket

Vështirësi te mëdha nuk do ketë gjate kësaj dite, por gjithsesi jeta ne çift nuk do jete aq pasiononte sa ju dëshironi. Mundohuni te paktën te ruani një klime te qete sepse me pas situata mund te përmirësohet me tepër. Beqaret do kenë flirte me një mik te vjetër. Edhe ne planin financiar do jeni me fat dhe do e stabilizoni situatën sa hap e mbyll sytë.

Gaforrja

Vazhdimësia e jetës suaj ne çift sot do varet nga mënyra se si ju do silleni dhe se sa do e respektoni atë qe keni ne krah. Beqaret nuk duhet te dalin jashtë realitetit sepse do lëndohen pa mase dhe serish nuk do krijojnë dot lidhjen qe kane ëndërruar. Ne planin financiar do jeni te organizuar dhe nuk do bëni asnjë çmenduri. Gjerat do ecin si duhet.

Luani

Mos provokoni xhelozinë sot tek ai qe keni ne krah sepse do keni debate te forta dhe do e prishni atmosferën e ngrohte e cila ishte krijuar. Beqaret as sot nuk do kenë mundësi te krijojnë një lidhje serioze. Mundësitë do ekzistojnë, por ata do kenë me shume pretendime sesa duhet. Ne planin financiar duhet te jeni sa me vigjilente qe te mundeni.

Virgjeresha

Ambienti ne çift do jete shume i vështirë gjate kësaj dite. Nuk do arrini dot te ruani një komunikim te ngrohte me partnerin, por ne çdo moment do debatoni. Beqaret do ia shprehin pëlqimin apo ndjenjat një peroni dhe ai do ua ktheje me te njëjtën mënyrë. Ka gjasa qe te ndryshoni shpejt status. Ne planin financiar duhet te mendoheni mire para se te kryeni investime.

Peshorja

Nuk do e toleroni për asnjë moment sot atë qe keni ne krah dhe kjo do e turbulloje situatën. Ne fund te ditës do pendoheni për gabimet qe keni bere. Beqaret do jene te paqarte pe rate qe duan dhe kjo do i pengoje te dalin edhe neper takime. Do humbni mundësi me te vërtetë te mira. Ne planin financiar nuk duhet te rrezikoni sepse situata nuk është aspak e favorshme.

Akrepi

Dielli do e beje edhe me te bukur sot jetën tuaj ne çift. Do keni një komunikim me te mire me partnerin dhe do i zgjidhni edhe mosmarrëveshjet qe keni pasur. Për beqaret do jete nje dite me me fat se kurrë. Shfrytëzojeni deri ne maksimum. Situata financiare do jete delikate, megjithatë me pak menaxhim me te mire gjithçka mund te ndryshoje.

Shigjetari

Marrëdhënia ne çift do jete disi me e stabilizuar sot. Nëse keni çështje te pazgjidhura flisni hapur e partnerin. Beqaret do joshin persona te papërshtatshëm me te cilët nuk mund te krijojnë një lidhje ashtu si ata e kishin menduar. Ne planin financiar situata do vije duke u stabilizuar ndjeshëm fale maturisë dhe përkujdesit qe keni treguar ditët e fundit. Vazhdoni ne këtë rruge.

Bricjapi

Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë ditës e qëndrueshme. Do i harroni te gjitha problemet qe keni pasur dikur dhe do mendoni vetëm për te ardhmen. Beqaret nuk do jene ne humor për te dale neper takime dhe do mbeten serish te vetmuar. Kujdes me financat. Për shkak te shpenzimeve te domosdoshme qe do ju duhet te kryeni, situata do destabilizohet.

Ujori

Fale bekimit te yjeve, jeta juaj ne çift do jete mjaft harmonike gjate kësaj dite. Do kuptoheni me shikime dhe me gjeste me partnerin, prandaj nuk do jete nevoja për fjale te shumta. Beqaret nuk duhet te bien pre e gënjeshtrave qe do iu thonë disa persona sepse do lëndohen pa mase ne te ardhmen. Për financat duhet te përkujdeseni me tepër se kurdoherë.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do vazhdoje te mbetet e mire edhe gjate kësaj dite. Nuk do keni aspak mosmarrëveshje apo probleme me partnerin tuaj. Beqaret do ndihmohen nga Merkuri dhe do e gjejnë shpirtin e tyre binjak. Do ndihen edhe me mire qe sot. Ne planin financiar duhet te matni mire para se te kryeni shpenzime te mëdha. Situata nuk do jete ne gjendjen me te mire.

Tags

Lajme të ngjashme