fbpx

Mot me vranësira

Sot do të mbretërojë mot me vranësira dhe mjegulla nëpër lugina.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 3 deri 9 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit temperatura maksimale pritet të arrijë 4 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button