fbpx

Të famshmit që u bënë prindër në 2013 (Foto)

Duke u nisur nga bebja më e famshme e Dukeshës së Kembrixhit dhe princit William, lindi princi George më 22 korrik të vitit 2013.

Pas tij si bebja tjetër po ashtu e famshme, është vajza e yllit televiziv Kim Kardashian dhe reperit Kanye West, vajza e mrekullueshme, North West, e cilia lindi në qershor të vitit 2013.

Më pas vijnë edhe bebet tjera si, djali Axl i Josh Duhamel dhe Fergie, vajza e Holly Madison, djali i Lusiana Lopilatos, djali i Jessica Simpson, djali i Shakires dhe Gerard Pique, e shumë të tjerë.

Lajme të ngjashme

Back to top button