fbpx

Braçe ironi ndaj Bashës: Lylzim këtë vend nuk e djeg dot më, as ti e as yt atë

Deputeti socialist Erjon Braçe ka postuar në facebook një reagim ndaj kryetarit të PD-së i cili quajti akt të ulët provokimi dhe nje pershkallezim i krizes dhe tensionit shoqëror në vend dërgimin e draftit të ndryshimeve Kushtetuese në Kuvend.

Braçe duke e thirrur kreun e PD-së “Lylzim” thotë se ky i fundit nuk e djeg dot më vendin, as ai dhe as i ati, duke nënkuptuar Sali Berishën.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close