fbpx

Horoskopi ditor, e shtunë 22 qershor 2019

Dashi

Jeta juaj ne çift do ece me se miri gjate kësaj dite. Do i kushtoni me tepër kohe partnerit dhe gjithçka do shkoje për mrekulli. Beqaret do kenë mundësi shume te mira për te filluar lidhje serioze te cilat do ua ndryshojnë rrjedhën e jetës. Financat nuk do kenë as problemin me te vogël kështu qe mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Demi

Bashkëpunimi ne çift do përforcohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Do i pranoni gabimet qe keni bere dhe do mundoheni t’i zgjidhni ato sa me pare. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri edhe pse do kërkojnë gjate gjithë kohës. Do ju duhet ende te prisni edhe pak kohe. Klima për financat do jete përgjithësisht pozitive. Mund t’ia lejoni vetes edhe ndonjë investim.

Binjaket

Çastet intime do jene edhe me te shumta gjate kësaj dite kështu qe shfrytëzojeni pa fund jetën tuaj ne çift. Partneri mund t’iu beje edhe ndonjë propozim interesant. Beqareve do ju bëhen ftesa pa fund, por do e kenë te vështirë te bëjnë zgjedhjen e duhur. Ne planin financiar situata do vije duke u përmirësuar. Do jeni me te qete.

Gaforrja

Vështirësitë ne jetën tuaj ne çift do jete te shumta gjate kësaj dite. Mundohuni te tregoheni paksa me te kuptueshëm sepse përndryshe lidhjes suaj mund t’i vije fundi. Beqaret ka mundësi te pëlqejnë ne një mënyrë tjetër një mik te vjetër. Gjeni mënyrën e duhur për t’ia shprehur atij ndjenjat. Financat për pjesën me te madhe do jene te stabilizuara.

Luani

Dita e sotme do jete e mrekullueshme për ata qe janë ne një lidhje. Shpeshherë do ju duket vetja sikur jeni ne ëndërr. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim te shpirtit binjak, por mundësitë do jene te pakta. Gjithsesi miqtë nuk do ju lënë te mërziteni. Ne planin financiar situata do jete shume e mire dhe do arrini te kryeni edhe investime me rëndësi.

Virgjeresha

Dite shume problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do keni zënka te njëpasnjëshme me partnerin dhe nuk do arrini dot te vendosni qetësinë. Beqaret do jene spontane dhe kjo do i beje me tërheqës ne sytë e te tjerëve. Mundësitë per te hedhur hapat drejt një lidhjeje te qëndrueshme do jene te mëdha. Edhe financat do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm.

Peshorja

Do jeni ne forme te shkëlqyer sot dhe te gatshëm te bëni ndonjë çmenduri vetëm e vetëm qe marrëdhënia ne çift te jete e shkëlqyer. Beqaret gjithashtu do jene sharmante dhe askush nuk do iu rezistoje dot. Do e kenë ata mundësitë te bëjnë zgjedhjen e duhur. Ne planin financiar nuk duhet te rrezikoni shume edhe nëse te ardhurat janë te qëndrueshme.

Akrepi

Komunikimi do jete i ngrohte dhe sita do kaloje për mrekulli sot për ata qe janë ne një lidhje. Megjithatë mos harroni t’iu kushtoni disa ore edhe miqve tuaj te ngushte. Beqaret do jene te zënë me pune dhe nuk do mendojnë aspak për jetën sentimentale. Ne planin financiar do jeni realiste dhe nuk do shpenzoni me tepër sesa ua mban xhepi.

Shigjetari

Dite e kontrastuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here do jeni ne qejf dhe te gatshëm te bëni çmenduri me partnerin dhe here do debatoni ashpër me te. Beqaret nuk do jene ne humor për ta kërkuar princin e tyre te kaltër. Nëse shpenzoni pa fund financat do dobësohen aq shume saqë as vete nuk do dini çfarë te bëni me pas. Kujdes!

Bricjapi

Rutina do e pushtoje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do jeni gjithë kohës te mërzitur. Mezi do prisni qe dita te marre fund. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare vetëm e vetëm qe te mos qëndrojnë me te vetmuar. Ne planin financiar fatmirësisht yjet do i keni ne krah dhe do dini çfarë hapash te hidhni. Situata do filloje te normalizohet.

Ujori

Nëse ju dalin probleme ne jetën tuaj ne çift, mundohuni t’i zgjidhni ato sa me pare te jete e mundur. Po i late pas dore situata mund te behet edhe me e ndërlikuar. Beqaret ka gjasa te kenë dashuri me shikim te pare. Gjithçka do ndryshoje për ta. Ne planin financiar nuk priten vështirësi, megjithatë nëse hiqni disa para mënjanë do i bënit nder vetes suaj.

Peshqit

Do jeni shume besnike ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do tundoheni aspak nga personat interesante qe do iu joshin. Ne mbrëmje partneri do ju surprizoje. Beqaret do kenë fat ne dashuri dhe do futen ne një etape te re te jetës se tyre. Vetmia do marre fund njëherë e përgjithmonë. Ne planin financiar shpenzoni me maturi qe te mos keni vështirësi.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close