fbpx

Çfarë ndodh me mua?

Nuk është kurrë herët të pyesësh veten: “Po bëj diçka, apo po merrem më vogëlsira?”

Thënie nga Anton Çehovi. Ai ishte një fizicient, dramaturg dhe autor rus i cili konsiderohet si një ndër shkrimtarët më të mëdhenj të tregimeve të shkurtra në histori.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button