fbpx

Horoskopi ditor, e mërkurë 19 qershor 2019

Dashi

Marrëdhënia ne çift do jete e bazuar tek mirëqenia dhe tek bashkëpunimi ne çift gjate kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire pranë atij qe dashuroni dhe do ndiheni gati për te marre edhe vendime me rëndësi. Beqaret do kërkojnë një person perfekt dhe kjo dëshirë nuk do mund t’iu realizohet dot. Financiarisht do njiheni me momente te vështira. Kujdes me çdo lloj shpenzimi.

Demi

Venusi do jete i pozicionuar me se miri sot ne jetën tuaj ne çift dhe gjithçka do shkoje për mrekulli mes jush dhe partnerit. Do e toleroni edhe me tepër njeri-tjetrin. Beqaret do kalojnë çaste te këndshme me miqtë e ngushte dhe nuk do e ndiejnë fort nevojën e dikujt ne krah. Sektori i financave do jete mjaft i privilegjuar. Mund te kryeni edhe ndonjë investim me tepër nëse dëshironi.

Binjaket

Jeta ne çift do jete mjaft e stabilizuar sot. Do i diskutoni me qetësi te gjitha ato tema delikate te cilat me pare krijonin probleme. Beqaret nuk mund te qëndrojnë indiferente ndaj disa personave qe do i joshin. Ne fakt ata me te vërtetë kane vlera te shumta. Financat do jene te mbrojtura gjithë kohës edhe pse ju mund ta teproni paksa me shpenzimet.

Gaforrja

Jeta ne çift ka rrezik te kaloje një dite te vështirë sot. Do ju ndryshoje shpesh humori dhe do debatoni ashpër me personin qe keni ne krah. Beqaret nuk duhet te ecin me sy mbyllur, por duhet te mendohen mire para se t’i japin fjalën dikujt. Behet fjale për jetën e tyre. Ndikimi pozitiv i Diellit dhe Marsit do e përmirësojnë paksa situatën tuaj financiare.

Luani

Nëse jeni një zemër e vetmuar nuk do keni fat dhe do vuani shume gjate kësaj dite. Ata qe kane tashme një lidhje te qëndrueshme do debatojnë ashpër me partnerin, por nga ana tjetër edhe do dashurohen ne mënyrë pasionante me te. Financat fatmirësisht do jene te mira. Shlyeni sa me pare borxhet qe keni marre qe me pas te kryeni ndonjë shpenzim me tepër.

Virgjeresha

Do i kushtoni shume rëndësi partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do e lini atë te mërzitet për asnjë çast. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do ndihen me te qete dhe do sqarojnë me qetësi gjithçka. Beqaret do flirtojnë pa fund me personat qe do kenë pranë dhe dikush do ua ktheje me te njëjtën monedhe. Ne planin financiar priten goxha përmirësime.

Peshorja

Keni kohe qe marrëdhënia mes jush dhe partnerit është ftohur? Sot do keni mundësi te afroheni me tepër me te dhe te flisni për gjithçka qe ju ka lënduar. Ai do tregohet me i kuptueshëm dhe do dije te kërkojë falje. Beqaret me mire te tregohen te matur me personat qe do takojnë sepse me pas do lëndohen. ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni te matur.

Akrepi

Jeta juaj ne çift do marre një kthese tjetër gjate kësaj dite edhe me te mire nga sa ka qene me pare. Do dini te toleroni dhe te hapni rruge. Edhe për beqaret priten te reja pa fund. Shfrytëzojeni ditën deri ne maksimum sepse nuk do pendoheni aspak. Ne planin financiar duhet pasur shume kujdes. Gabimi me i vogël mund t’iu rrënojë.

Shigjetari

Qetësia e tepruar mund t’i beje dem jetës suaj ne çift gjate kësaj dite. Mundohuni te komunikoni për gjithçka me partnerin dhe te shkëmbeni mendime me te. Beqaret do jeni kapricoze dhe te pavendosur për te bere ndonjë zgjedhje. Financat fatmirësisht do jene me te mira se disa kohe me pare. Mundohuni ta ruani ekuilibrin.

Bricjapi

Qielli i dashurisë do jete shume i trazuar gjate kësaj dite. Do keni debate te forta me partnerin tuaj dhe do ndiheni keq. Beqaret do jene sensuale dhe mjaft romantike. Do bëjnë shume persona për vete dhe me pas do mund te zgjedhin te duhurin. Te ardhurat do përmirësohen shpejt nëse vazhdoni te tregoheni te matur me shpenzimet.

Ujori

Kjo dite do jete e mbushur me surpriza sot ne jetën tuaj ne çift. Për disa ato do jene pozitive e për disa jo fort te këndshme. Gjithçka do jete ne varësi te sjelljes suaj kohet e fundit. Beqaret do kenë takime cilësore te cilat mund te sjellin histori dashurie serioze. Financat nuk do jene te këqija, por do kërkojnë me tepër kujdes se kurdoherë tjetër.

Peshqit

Venusi do jete i pozicionuar keq sot ne jetën tuaj ne çift dhe do sjelle mosmarrëveshje te shumta. Kujdes mos e prekni partnerin atje ku i dhemb me shume sepse do e përkeqësoni edhe me shume situatën. Beqaret nuk do jene te sigurte për atë qe duan te bëjnë dhe do mbeten me te njëjtin status. Financat mund te kenë ndonjë tronditje te vogël për shkak te disa shpenzime te nevojshme qe do kryeni.

Tags

Lajme të ngjashme