Horoskopi ditor, e premte 4 mars 2022

Dashi

Venusi do ketë ndikim shume pozitiv për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe te gjitha problemet qe keni pasur do zhduken njëherë e përgjithmonë. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te shpirtit binjak, por jo te gjithë do e kenë mundësinë ta gjejnë atë. Me shpenzimet tregohuni sa me te matur dhe do e shihni qe gjendja do mbetet e kënaqshme.

Demi

Do lundroni ne një det te qete sot ju te dashuruarit dhe nuk do keni asgjë për çfarë te ankoheni. Partneri do mundohet t’iu përgatisë edhe disa surpriza. Beqaret nga ana tjetër do kenë një takim vendimtar i cili do ua ndryshoje menjëherë te ardhmen. Buxheti do jete shume i mire, prandaj përFItoni për ta kënaqur disi veten tuaj dhe paratë e tjera mbajini mënjanë.

Binjaket

Dite shume aktive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do përjetoni emocione te vazhdueshme me atë qe keni ne krah dhe nuk do doni te shkëputeni për asgjë moment. Beqaret duhet te jene me te përgjegjshëm dhe nuk duhet te ecin me sy mbyllur. Financat do i menaxhoni më me kujdes dhe situata do FIlloje te konsolidohet dalëngadalë.

Gaforrja

Ata qe janë ne një lidhje do kenë nevoje jetike për me shume pavarësi dhe liri. Këtë gjë duhet t’ia shprehin sa me pare partnerit dhe kurrsesi nuk duhet te veprojnë sipas mendjes se tyre. Beqaret nuk do jene me shume fat ne dashuri dhe me shume mundësi do mbeten vetëm. Për FInancat shume gjera do jene me mire. Do punoni me fort dhe do merrni shpërblime.

Luani

Asnjë planet nuk do përzihet sot me jetën tuaj ne çift, prandaj do keni fushe te lire veprimi. Flisni për çdo gjë qe ju duket e arsyeshme dhe mos mendoni se çfarë do thonë te tjerët. Beqaret vetëm do ×irtojnë me disa persona. Ne planin FInanciar nuk duhet te ndërmerrni asnjë lloj rreziku për ta ndryshuar situatën sepse nuk është momenti i duhur. Prisni edhe pak.

Virgjeresha

Dashurinë do e keni ne qendër te vëmendjes sot. Për te mund te lini pas dore gjithçka tjetër. Edhe ata qe kane pasur vështirësi do ndihen me te qete. Beqaret do jene te pafat ne dashuri dhe nuk do e gjejnë dot personin e përshtatshëm edhe sikur te bëjnë sakriFIca. Shpenzimet menaxhojini me kujdes nëse nuk doni te keni probleme serioze me vone.

Peshorja

Dite e bukur ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Edhe pse te ngarkuar me pune, do gjeni disa momente për t’i kaluar me partnerin. Beqaret do bëjnë mire te mos ndikohen nga personat e tjerë për te FIlluar një lidhje sepse do pendohen tej mase. Buxheti për fat te mire do vazhdoje te jete i stabilizuar. Nuk do keni për çfarë te ankoheni ne këtë sektor.

Akrepi

Do jeni tej mase xheloze sot ju te dashuruarit dhe here pas here atmosfera do turbullohet. Mos dyshoni për çdo gjë sepse ne këtë mënyrë do e mërzitni partnerin dhe do e largoni nga vetja. Beqaret do kenë takime, por nuk do ndihen gati për te hedhur hapa. Ne planin FInanciar re×ektoni para se te kryeni shpenzime sepse mund te bëni gabime.

Shigjetari

Dita e sotme do jete shume e mire për çiftet nëse nuk e teprojnë me xhelozinë dhe nëse nuk kërkojnë me ngulm t’iu plotësohen dëshirat. Beqaret nuk do e ndryshojnë dot statusin e tyre, por ama nuk do kenë një dite rutine. Miqtë do iu qëndrojnë gjithë kohës pranë. Buxheti nuk do jete i kënaqshëm, prandaj ulni ne maksimum shpenzimet e panevojshme. Nuk do jete momenti.

Bricjapi

Ne asnjë mënyrë mos i mbani sekrete partnerin tuaj sot sepse kjo mund te sjelle debate dhe kon×ikte te mëdha. Sinqeriteti dhe bashkëpunimi janë virtyte te çmuara qe e bëjnë një lidhje te funksionoje si duhet. Beqaret do FIllojnë me ne fund një lidhje pasionante. Buxheti do jete me i mire se disa dite me pare dhe mund te blini disa gjera me tepër për veten tuaj.

Ujori

Gjerat do shkojnë keq e me keq sot për çiftet qe kane pasur probleme. Nuk do arrini dot ta gjeni mirëkuptimin dhe gjithë kohës do e ngrini zërin. Beqaret qe nuk do ndihen mire pranë personave qe do takojnë nuk duhet te hedhin asnjë hap me tej. Me shpenzimet tregohuni te arsyeshëm dhe do e shohin qe gjendja e FInancave nuk do jete e keqe.

Peshqit

Do jeni shume te logjikshëm sot ju qe keni një lidhje dhe do mundoheni ta ruani gjithë kohës harmoninë ne çift. Përkujdesja për njeri-tjetrit do jete për t’u adhuruar. Beqaret do jene te turpshëm dhe do humbasin mundësi te shkëlqyera. Tek FInancat yjet do ndikojnë negativisht. Kontrollojeni sa me shume veten sepse po FIlluan problemet nuk do zgjidhen dot lehtësisht.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button