fbpx

Si ta bartni këmishën në katër mënyra të reja (Video)

Duke pasur parasysh që këtë sezon këmishët klasike janë bërë shumë të popullarizuara, blogerja Christine Andrew ka vendosur që të na zbulojë mënyrat e reja për stilizim.
E para dhe themelore është që të vishni këmishë të madhe dhe të përthekoni pullat, pastaj të filloni të lozni me format e saj, transmeton Telegrafi.

Sekreti fshihet në nyjën e dyfishtë, të cilën mund ta lidhni në mënyra të ndryshme dhe këmisha juaj do të fitojë një ridizajn total!

Pjesa më interesante?

Këmishën visheni mbrapsht, ashtu që pjesa e pasme të dalë para!

Këtë dhe katër mënyra të tjera për stizilim mund t’i shikoni në këtë Video…

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close