fbpx

Bashkohen sërish Xhensila dhe Fatjoni?

Çifti më i përfolur i BB8, Xhensila dhe Fatjoni, janë sërish bashkë. Ose, të paktën kështu duket. Pas lojës “jemi bashkë, jemi ndarë, s’jemi ndarë”, pas lidhjeve të reja që krijuan të dy, planeve për një martesë të shpejtë (me helikopter) të Xhensilës, diçka e re duket të turbulluar sërish ujërat mes çiftit.

Mbrëmjen e sotme, Xhensila dhe Fatjoni janë fotografuar në një kinema të kryeqytetit, ndërsa janë duke pritur të fillojë filmi. Të dy janë parë duke blerë kokoshkat ndërsa presin orën për të hyrë në sallë. Të qetë nën shoqërinë e njëri-tjetrin, çifti duket se e vazhdojnë miqësinë pa u ndikuar nga partnerët repsektivë. Apo po i krijojnë hapësira vetes për t’u rikthyer?

838f3d4af990e0207214182d397d72d8

eba50f36b779d8e443eae08054fcc39f

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close