fbpx

“Deri sa vdekja të na ndajë!” Këto fjalë nuk kanë qenë kurrë më të vërteta

“Deri sa vdekja të na ndajë”, është një ndër betimet që bëhet ditën e dasmës bashkë me shumë të tjerë.

Por për këtë çift kanadez kjo frazë është realizuar në gjithë kuptimin e saj. Jim dhe Cindy Minnini kanë shtrënguar duart pak ditë para se ai të humbiste jetën. Ata kishin shkuar në spital pasi Jimi kishte kancer në mushkëri, dhe humbi jetën pak ditë pas kësaj foto që u shkrep nga djali i tyre. Ndërkohë e shoqja që kishte pësuar një atak kardiak u kthye në shtëpi.

2-199

1-201

3-197

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close