fbpx

Nexhati, Lindi dhe Eki i këndojnë natës së fundit të beqarisë

Hiti i shumëpritur nga treshja e famshme Nexhat Osmani, Lindi dhe Eki Blakaj sapo ka dal nga furra derisa fansave ju ngel ta dëgjojnë atë dhe të kënaqen nën ritmet e këngës së bukur shqipe të gërshetuar nga trio popullore, hip hot dhe r&b. Ditë më parë ky projekt ishte paralajmëruar që do të vijë si bombë në tregun muzikor shqiptarë. Për këtë projekt është përkujdesur Florent Boshnjaku si kompozitor, Mithat Sadiku si tekstshkrues ndërsa klipi është realizuar nga XL Films. Në këtë këngë trioja e famshme i këndojnë natës së fundit të beqarisë ndërsa gërshetimi i bukur i vokaleve ka bërë që kënga të jetë akoma më e pëlqyer nga publiku. Që në daljet e para videoklipi ka marë pëlqimet dhe komentet e para pozitive.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close