fbpx

Aeroporti ku fluturoi EgyptAir është duke operuar normalisht

BBC, raporton se aeroporti “Charles de Gaulle” në Paris është duke operuar normalisht, pavarësisht që fluturimi EgyptAir është zhdukur kur fluturoi nga Parisi për në Kajro.

Por Franca ka treguar se është duke dërguar hetues dhe ekspert teknik për të ndihmuar në zbardhjen e rastit, transmeton Klan Kosova.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close