fbpx

Pamje nga disa mbetje të aeroplanit EgyptAir (FOTO)

Janë publikuar disa fotografi të disa mbetjeve që supozohen se janë të aeroplanit EgyptAir që është rrëzuar sot në Detin Mesdhe.

Aeroplani kishte 66 persona në bord dhe ekspertët pretendojnë që është një sulm terrorist, transmeton Klan Kosova.

MS804 po udhëtonte nga Parisi për në Kajro, kur u zhduk nga radarët pa një thirrje emergjente.

Ministri i mbrojtes në Greqi, Panos Kammenos, ka thënë se aeroplani ishte zhdukur papritur.

mbetje

mbetje2

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close