fbpx

Tetovë, nesër në ora 17:00 do të mbahet teatër rrugor

Në suaza të projektit “Nëse nuk bëjmë diçka ndryshe, asgjë nuk do të ndryshojë”, në sheshin “Iliria” të Komunës së Tetovës, nesër (20.05.2016) me fillim prej orës 17:00, do të realizohet teatër rrugor me po të njëjtin titull.

Realizues të teatrit rrugorë janë:

Autor dhe regjisor: Sulejman Rushiti

Aktorë: Zarije Jonuzi-Xaka, Elmir Sejfullahi, Linda Shabani, Florim Memedi, Azra Sallahi dhe Lorean Rushiti.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close