fbpx

Xhensila dhe Besi hedhin një hap më shumë në lidhjen e tyre (Foto/Video)

Padyshim ata janë një nga çiftet më të njohura në botën e showbizzit shqiptar.

E mesa duket pas 6 viteve së bashku këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku kanë vendosur ta çojnë në një tjetër nivel lidhjen e tyre.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka postuar në profilin e saj në Snapchat një video ku tregon sesi po rregullohet shtëpia e saj e re. Ndoshta martesa për çiftin është ende larg, por bashkëjetesa duket më afër se kurrë.

f1_1463564502-3653278

f2_1463564500-6194721

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close