fbpx

Zanfina ndryshon pamjen, nuk do ta njihni në herën e parë! (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Zanfina Ismaili ka ndryshuar jashtëzakonisht shumë, njofton gazetablic.com
Ajo ka vendosur të presë flokët dhe t’i bëjë ato të zeza, kshtu duke u bërë një zeshkane seksi, njofton Gazeta Blic.

Sjllim disa fotografi më të reja të realizuara nga vetë këngëtarja.

zanfina1_3

zanfina2_3

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button