fbpx

Maqedoni, ja si do të jetë moti në 10 ditët e ardhshme

Pas javës së ftohtë, me temperatura të ulëta, frymë, mjegulla dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, pritet që në ditët në vazhdim relativisht të fillojnë të zbuten temperaturat dhe të nisin temperaturat më të ngrohta, njofton Portalb.

Sipas meteorologëve, nga fundi i muajit të majit temperaturat do të fillojnë ngadalë – ngadalë që të rriten, ndërkaq në muajin qershor na pret mot mjaft i nxehtë.

Në mënyrë vizuale, Portalb ua siguron më poshtë motin për 10 ditët e ardhshme në Maqedoni.

Untitled

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close