fbpx

Policë civil të infiltruar mes protestuesve të “Revolucionit Laraman” (FOTO)

Gjatë protestës së djeshme të “Revolucionit Laraman” të organizuar nga Lëvizja Civile “#Protestoj”, javorja “Fokus” i ka hetuar dy policë me veshje civile të cilët kanë qëndruar në mesin e protestuesve si pjesë e tyre, ndërkaq më pas të njëjtët i kanë inçizuar dhe fotografuar protestuesit, transmeton Portalb.

Ky nuk është rast i parë që policia të infiltrohet në mesin e qytetarëve që protestojnë, ndërkaq për njërin nga ata edhe MPB e ka konfirmuar se është përfaqësues i forcave të policisë.

pol-1

poll-620x646

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close