fbpx

Finalja e Kupës së Maqedonisë përmes fotove (Galeri)

Skuadra e kuqezi nga Tetova ka fituar titullin e parë të Kupës së Maqedonisë në historin e klubit. Por ndeshja aq sa ishte interesante në fushë, ishte edhe më emocionuese për tifozët në tribunë. Ju sjellim ambient dhe atmosferën përmes fotove të realizuara nga fotografi dhe gazetari sportiv Hajrush Mani.

DSC_2753 DSC_2775 DSC_2821 DSC_2881 DSC_2951 DSC_2990 DSC_3021 DSC_3024 DSC_3028 DSC_3038 DSC_3055 DSC_3067 DSC_3073 DSC_3076 DSC_3084 DSC_3109 DSC_3133 DSC_3138 DSC_3152 DSC_3188 DSC_3239 DSC_3248 DSC_3263 DSC_3276 DSC_3284 DSC_3318 DSC_3335 DSC_3370 DSC_3377

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close