fbpx

Transformimi i fundit i Dafina Zeqirit, me kë ju ngjan? (FOTO)

Dafina Zeqiri rikthehet sërish tek ngjyra e preferuar e flokëve. “Gjysmë bionde” e ka quajtur veten këngëtarja në një foto të postuar së fundi në profilin e saj në Instagram. Për një kohë të gjatë të gjithë ishin mësuar me look-un e saj me flokë të zinj, por shpeshherë duke eksperimentuar edhe me modelin, shkruan Revista Class.

Në klipin e saj të fundit, “Na”, për Dafinën dhe look-un e saj pati shumë komente edhe në rrjetet sociale, aq sa këngëtarja u krahasua me JLo për modelin e flokëve. Dhe ja ku vjen Dafi me një stil të ri, gjysmë bionde, i cili menjëhërë të sjell në mend modelin e ri të Era Istrefit. Edhe kjo e fundit, prej disa javësh i ka zëvendësuar rastat me flokë natyralë gjysmë biondë.

Pyetja është: kujt i shkon më shumë?

Era Istrefi
Era Istrefi
Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close