fbpx

Fejohet djali i Kryeministrit të Kosovës

Është fejuar djali i Kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa – Besnik Mustafa me të dashurën e tij tash e disa vite, Edita Bajramin, njofton Klan Kosova.

Një fotografi e publikuar në rrjetin social Facebook, dëshmon fejesën e çiftit.

Këtij lajmi i është gëzuar edhe Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, i cili në mesin e shumë të tjerëve, ka uruar çiftin e ri.

13231219_1054786794615276_973804035_n

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close