fbpx

Ali Ahmeti bën thirrje të rikthehet Kuvendi urgjentisht

Pas zhvillimeve të fundit në vend, mbajtja e zgjedhjeve të jashtëzakonshme më 5 qershor, pa pjesëmarrjen e BDIsë, PDSHsë dhe LSDMsë, nuk paraqet fillim të zgjidhjes së krizës politike, por përkundrazi e thellon atë. Kështu ka shkruar në profilin e fejsbukut kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti.

Ai zotohet se do të gjejë zgjidhje në përputhje me interesat e qytetarëve dhe pritshmërive të komunitetit ndërkombëtar.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close