fbpx

Pse, pas fotos, të gjithë duan të jenë në makinë me Arbanën dhe Xhemin

Arbana Osmani, që kaloi ditëlindjen  në Kopenhagen, është kthyer në Tiranë. Një foto në makinën e Xhemi Shehut e vërteton këtë, por festa nuk ka mbaruar. Sigurisht nuk mund të rrinte pa e festuar me miqtë e këtushëm.

Dhe kështu lëviz me një supertortë në duar, të filluar tashmë, duke ftuar edhe një mikeshë t’ju bashkohet atyre.

Të gjithë ndjekësit kanë shprehur dëshirën për të shijuar pak nga ajo tortë çokollate me kate dhe si mund të mos e kishin këtë dëshirë. Ajo ta bën me sy!

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button