Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

Lajme të ngjashme

Komentet

   1. jam i interesuar per kete pune kam eksperience 8 vjecare ju lutem me merrni ne numrin e tel 0697276170

  1. kam nevoj per pun jam ne lozan kam viz te polonis nuk edi amundem te punoj ne zvicer po kam nevoj ju lutem ja numri per kontakt +41766110484 jam nga kosova

  2. Pershendetje! Lexova njoftimin dhe jam shume i interesuar per punen qe u publikua me lart. Si mund te aplikoj? Faleminderit! 0692472072

  3. Pershendetje jam i interesuar per pune ne vendin tuaj cfardo lloj qe te jet ajo mjafton t punoj ju lutem pres pergjigje

 1. jam i interesuar rreth keti konkursi kam pervoj pune ne bujqesi me pelqen puna ne bujqesi dhe kerkoj pun per arsye ekonomike

 2. jam i interesuar per pun ne bujqsi dhe e njoh punen mir dhe e flas shum mir gjuhen italiane

 3. kerkoj punë ne Zvicer kam kualifikime si it njoh profesionin e ndertimtaris kam punuar shum koh ne hoteleri njoh gjuhen angleze jam 24 vjeqar nese ka nevoj per puntor ndokush le te me kontaktoj

 4. Kam nevoj për pun besoni dhe edua punen e buqsis dhe une jam kur të thoni jam gati faliminderit

 5. Kam nevoj per pun jetoj ne itali po ne keto momente ka kriz dhe pun nuk ka jam me dokumenta italiane

 6. Jam i interesuar për këtë dhe ju lutem a keni ndonjë nr. Cel. Për komunikim!?
  Me respekt Visi

 7. Edhe UN si te gjithve jam e interesuar per ket pun NE zvicer per shkaqe si te gjithve ekonomike dhe probleme be tjera jam e martuar kam dy femi vajzen PES vj.fjalin tri vj ju lutemi .dhe ishalla presinppergjigjen te Miraju faleminderit per ket munsi qe nNa keni dhan Kush ka fat ka Kush nuk ka prap flm SE paku keni mendu per NE flm

  1. Jam i interesuar per te gjitha llojet e punes duke filluar nga buqesia deri te ndertimi kam eksperjenc

 8. Pershendetje …ku mund te marpakme shum informacion sepse jam i interesuar per me shum te dhena mbi kete ..faleminderit nese e merni ne konsiderate te me pergjigjeshit

  1. Pershendetje jam interesuar pe Pune me fushen e buqesis kam punuar 5vite me radhe ne kete fushe di te perdor zetora di te plugoij di te frezoi eshume te tjera siketo kam punuar ne shtetin grek ne kete fushe respekte faleminderit

 9. pershendetje edhe une jam i interesuar per pune ne zvicer per fermer apo buqesi kam punuar ne shtetin grek keto pune dhe i di mire di te perdor edhe zetorat plugim frezim e shume te tjera si keto respekte faliminderit

 10. Jam i interesuar per pune ne bujqesi ne zvicer nese jeni te interesuar po ju le numrin tim te telefonit 0675486887 ju lutem pres pergjigje

 11. kam nevoje per pune sepse jam keq ne gjendjen ekonomike po problemi eshte se nuk di gjuhe….

 12. I need a job because I am badly in the economic situation is the problem is that I do not know the language …

 13. Shum mpelqejn kjo pun me shum qef e punoj jom familiar shpresoj te me kontakton kam nevoj shum per ket pun faleminderit shum per ket mundsi 044 992 876

 14. Jam i interesuar per pune ne bujqesi njoh mire kete profesion me kafshe ne shtalla ete gjitha sektoret e bujqesis si munde te aplikojm a qka duhet me ba

 15. Përshëndetje jam i interesuar të punoj bashke me bashkëshorten
  Ju lutem mund të me thoni se si mund të aplikojnë…
  Pres përgjigjen tuaj sa më shpejt.. Flm

 16. Jam i interesuar per pune ne bujqesi ne zvicer me eksperience pune prej 7 vjetesh
  Njoh gjuhe te huaj si italishten dhe anglishten nese keni nje vend pune per mua ky eshte numri im +355675486887 ose
  Viber dhe ne Whats app
  Ose me jepni faqen ku mund te aplikoj per pune ne zvicer ne bujqesi ju flm per mirekuptimin

 17. Islam morinanga kosova ekam shkollen mesem economi diplomen biznesit po security guard diploma tel381044426042

 18. Islam morina nga prizreni lindur1970 ekam shkollen mesem ekonomi kam diplimen kompjuterit po diplomen biznesit diplomat diploma badigard po jam pa pune tel383044426042

  1. kerkoj pun zvicer po kam shkollen mesem ekonomi dhe bujqesin po. kam punu shum organizata bujqesore kosov si rrush kam kitje po veeshta pem qershia te gjitha punet nga bujqesia po dhe posedoj diplomen compjuterit biznes diploma training po kam shum ide biznisit tel 381044426042

   1. pershndetje portali alb ju lutem ku mundemi me apliku po per pune zvicerr po ju lutem na dergoni adrsen po kume apliku qfare adrse po seshum gazeta shkruajn duhet faqen adrses po kumu drejtu po jo vetem meshkru po juve ju falenderoj po na drejton ku flm islam morina

 19. jam i interesuar per nje vent pune .. jam i aft per cbo pun .me kontaktoni ne numrin 0675953860

 20. Përshëndetje jam.i interesuar per kete pune. Mund të me thoni ku mund te marr me shume informacion

 21. Jam i interesuar per pun ne bujqesi por edhe per qfar do pune tjeter bujqesin e njoh shum mir. Numri kontaktues +37744223049 pres pergjigjeje besoj se do te hasim ne mirkuptim.

 22. jemi te interesuar per kete lloj pune, kemi eksperience, ky eshte nr im: 0684390911, faleminderit

 23. Jam i intesuar kam prevoj pune 4 vjecare ne itali si dhe nje prevoj 15 vjecare ne shipri nse ka ndonje vend te lir un jam i gatshem tl….0683111551

 24. Pershendetje jam Armelinda Rredhi jam e interesuar per punen duke par kete njoftim po shkruaj qe nqs esht e mundur te punoja ne ket vend

 25. Pershendetje quhem Burbuqe Rredhi dhe jam e interesuar per te punuar me ju faleminderit

 26. Psh…. jam lulzimi 24 vjec kam punuar 6 vite rejesht ne greqi buqesi keshtu qe mund te them jam mjeshter per cdo loj pune buqesi ju lutem me kethen nje perghigje 0685599274 para se te iki ne greqi se nga fillimi muajt maj fillon puna atje por paga nuk esht e kenaqeshme prandaj dua te ndroj vend

 27. Kam. Nje ko te gjat qe punoj ne buqsi dhe servis makinash dhe patentat te gjith kadekorit e patentave

 28. Te thenat e mija jan 30 vjec kam punu ne buqsi dhe servis makinash dhe patentat te gjitha kadekorit dhe nr im 0695568255

 29. Jam i interesuar per me punu ne bujqesi ne zvicer kam pervoj ne kete profesion dhe njoh:gjuhen gjermane dhe frangjishten

  1. Pershendetje ,
   Jam i interesuar per nje pune ne zvicer ..perdor dhe mjetet bujqesore.
   Numri 0695737077
   Faleminderit

 30. Jam i intersuar te punoj si fermer ne zvicer jam 45vjec kam Punuar ne ferm bujqesi blektori bojaxhi ndertim e shum gjera te tjera

 31. Jam e intersuar per pun ne zvicer si bebisister puntori shtepie si dhe te mbaj te moshuar

  1. Jam e interesuar per pun ne zvicer un arrij te punoj bebisister te mbaj plaka fermere nd kushunierepuntore shtepie dhe shume pun te tjera

 32. jam i interezuar per vendin e punes kam punuar ne bujqesi jetoj ne greqi po per arsye ekonomike dua te nderroj shtet kam dokomenta evropiane per pune ne te gjith evropen do preferoja te punesohesha bashk me bashkshorten time por ne qoft se nuk behet vetem une te vij me kenaqsi me rrespekt agimi hoxha ky eshte numri im 00306999717702 dhe tjetri eshte ky 00306999717700 faleminderit

 33. Mirdita jam shptimja nga maqedonia edhe un jam e interesuar per pun edhe tre tjer te interesuar ju lutem pergjigje pres

 34. Mirdita ju pershndet pece jam i interesuar per ket pun e di shum kam nevoj per pun ju lutem pergjigje pres tung

 35. Jam i interesuar per pun ne ferm enderra ime eshte te punoj ne ferm si mund te kontaktojm per kete ofert ky eshte numri im viber +37745523224

 36. Pershendetje,,,jam duke kerkuAR 1 pun jam kty ne zvicerr,nr im osht ky kam pasaport italiane,,0786495907…

 37. Jam intersuar per pun njoh gjuhen gjermane kam patentshofer gjerman kam punuar ne gjermani si shofer murator ne bujqesi

 38. Kom punuar ne dertimtari dhe gjithe ashtu ne bujqsi ju lutem shum me kontaktoni tel:0031643736965 ju falminderit

 39. Jom Ferat Delija jetoje ne holland kom punuar ne ndertimtari por gjithe shtu ne bujqesi kom nenshtetsi Holandeze tel :0031643736965

 40. Jam interesuar për punë kam pervojë pune ne bujqësi numri im i komunikimit 0695749933

 41. Leonard Kaloti
  Vjec:21
  Arsimi: I larte
  Kerkoj pune ne buqesi ose menaxim hotelesh, ne buqesi kap 5 vite pervoje kam punuar tre vite ne greqi. Per menaxhim kam bere kurse gjithashtu sapo jam diplomuar ne degen drejtesi. Kam shum frume grupi dhe bashkepunimi.
  Adresat: 1)fb-leo-kaloti@live.co.uk
  2)email-kalotileonard@gmail.com
  3)cel-0698425272.
  Faleminderit

 42. Jom 36 vjeq jetoj ne rrethin te podujeves kom prevoj pune jom interesuar perpun numri im wiberit +38649677497
  Ju pershendes

 43. Jm e intersume per pun ju lutem me ndihmoni jm ni nan me dy vajza vogla me ka vdek burri jm pa pun ju lutem me ndihmoni

 44. emiljano durmishi
  jam i interesuar per nje pune ne zvicer ne bujqesi dhe ndertim numri im i cel. 0699730370
  nese e merni parasysh faleminderit

 45. Muhamet Jashari jom 20 vjet kam te kryer shkollen e mesme ne drejtimin per Agro Biznes ( Bujqesi) jom i interesun me pun ne bujqsi ky esht numri im 049280542

 46. Jam i interesuar per pune ne Zvicer duke qene se kam 10 vjet qe punoj ne bujqsi ne shtetin grek por edhe ne shqiperi.

 47. pershendetje meqe femite e mi kan lindur ne Zvicerr ,une jam e interesuar qe atyre tu takoj nenshtetsia e zvicres ,qe ata te kane mundsi te jetojn dhe te punojn aty ku kan lindu r ,ju lutem me kontaktoni ne kete aders ku duhte une te drejtohem dhe cilave autoreitetve me ju drejtu qe te me skjarojn me hollsisht rreth ketij problem te femijeve te mi qe kan lindur ne zvicer ,,,,, flm per mirekuptim.

 48. Pershendetje, jam i interesuar per kete pune te bujqesis ne zvicer dhe kam punu ne bujqesi ju lutem me informoni ne email dhe me tregoni se cka duhet te beje faleminderit per mirekuptim

 49. Jetoj ne zvicer zürich jam e interesuar per pun amundem te me informoj per punen falemderit mirkuptim

 50. pse bre po e rrejni une kam pasaporten e zvicrres edhe jam pa pune me social po jetoj a munet dikush me mlajmru se edhe me 2000franga kesh te punu po ku asht puna o burre se na tranove

 51. Pershendetje nga une Nora Jetoj Afer Zürich .Jam e interesuar per pune shpresoj te lajmroheni me Respekt Ju pres

 52. jam I interesur per pun jam nga kosova puna qe em shkon per dore osht te shtroi laminate. ±38643902404 nese keni nevoi edhe ju per puntor me kontaktoni.

 53. jam interesuar per te punuar aty me dergoni sms ne whatcap te ky numer 0694601286 nese doni puntor

 54. Isha e interesur per kete njohtimin ju lutem mumd te me kontaktoni ne watcap 0688585686

 55. Jam i interesuar per kete punen ne bujqesi….. Si mund te ju kontaktoj …..?? 355697750403

 56. kam nevoj per nje pun ju lutem.jam nen e dy femijeve..kam nevoj te punoj per ta.jetoj e vetme.ne veshtiresi jetese..me respekt enkekeda. .

 57. Prsh.. Jam i interesuar per kete pune??! Kam pervoj pune si dhe njohuri per gjuhen Frenge..
  Ju faleminderit!

 58. pershendetje, jam elektricist, montues ashensoresh dhe kondicioneresh. jam i inetrsuar te punoj ne Zvicer dhe se disponoj edhe nje certifikate te instaluesit elektrik nga fondacioni Sviceran SWISSCONTACT qe nga viti 2003. Kam pervoje edhe ne montimin e ashensoreve pasi kam punuar per disa vite ne Itali.

 59. Kam te perfunduar fakultetin ekonomik kerkoj te punoj ne Zvicer , kam pervoj pune ne serra mbi 5vite

 60. Prsh jam Alfred Nikolli 29 vjec kam nevoje per pune ne zvicer…profesjoni im eshte hekurkthyes edhe. Armatura.pervoje pune 13vjet por punoj edhe ne pune tjera
  Ju pres te me telefononi tek numri 00355693577022 do ju jem shum mirnjohes

 61. Pershendetje! Lexova njoftimin dhe jam shume i interesuar per punen me kontaktoni ju lutem +41787417320 kam letrat belge

 62. pershendetje te nderuar un quhem ibrahim grainca vi nga fshati cerrnill komuna e ferizajit jam interesuar per pun ne zvicerr per prpfesioni asht salldues punoj ne euro metal qe 4viten nese keni munci mem ndihmu u jam mirnjohs juve jam 29 vjeqar jam imartuar kam nje vajz 4 vjeq me respekt ibrahimi 044645721

 63. Pershendetje te nderuar unë jam Hasan Ukaj nga hasi me letra hungarezi jam i interesum per punë ne zvicer punoj ne hungari ne furr jam 24 vjeq.respekt .. .+36303301987

 64. Pershendetje Lia jam nga kosova jame shume e intresuar te punoj ne zvicerr . Paga prej 3200 do te ishte shume e mirsearun per familjen tone do te rregullonte shume jeten e 5 femijeve tone prej 7antaresh as nje i punesuar. Jame biologe me profesion do te ishte knaqisia ime me e madhe qe te punoj ne zvicerr ngase shume e dua natyren e zvicres e dua shume punen e sidomos me bimet
  Ka prije ne kultivimin e tyre , i dua bimet dhe me pelqen te merrem me kutivimin e llojeve bimeve kam pervoj shume te mir me bimet kam pas nje mini lulishte personale ,andaj mbetem me shpres qe kerkesa ime te meret parasysh me shume respekt me kont. Nr. Te 044 291 261

 65. pershendetje !. jam i interesuar te punoj ne Zvicer ..profesioni im prej 8 vjetesh ne greqi .ndertim .kopshtari .kam punuar dhe ne hotel mirmbbajtje ambjenti ..dhe pronaret jane te falenderuar nga puna ime .00306998220202..

 66. pershendetje Jam e interesuar per pun nur zvicerr Jam marigona nga presheva 18 vjece Nr telit. +381628332263

 67. Përshëndetje nga Shkëlqimi nga Shqipëria.
  Dua të punoj në ndonjë ferm në Zvicër.
  Kam mbaruar shkollën për agronom si dhe flas anglisht. Nëse ndokush ka mundësi të më ndihmojë ju lutem më kontaktoni në Whatsapp, +355 68 4430320
  Ju faleminderit!

 68. Kerkoj pun per te punuar me automjete tipit Mercedes_benz kam provoj pune mekanike 4 vite

 69. prsh , ju faleminderit per mundesit qe na ofroni , nga pamundesia ne shqiperi jam i interesuar dhe un per pun ju lutem.

 70. Jam i interesuar per pun cdo lloj pune
  Ju lutem me kontaktoni jam shqiptar jetoi kosov
  Me merni tel ose viber dhe wetsaap ne nr
  +38349421735

 71. Jam interesuar per pun bujqesi jemi familjar burr egrue jem nga shipria jetojm.kosove nese.keni.vende.telira na.lajmroni nr +38349421735

 72. Bonjour je m’appelle eldane saljijaj jetoj ne paris kom nje rrug shum te vogel. Des fois je travaille et des fois il y a pas de travail donc s’il vous plaît si vous êtes intéressé pour quelqu’un qui travaille je suis prêt à travailler ça m’intéresse vraiment votre offre si vous pouvez m’aider de toute façon je vous remercie eldansalihaj@gmail.com 0784933923 faliminderit

 73. Jetoj ne Grecce Athens prej 28 vitesh.Jam nje mjeshter qe e njof mire punen e Bojes dhe te Izolimeve te shtepive ne Taraca dhe te Mureve ne cdo detaje, dhe kam nje eksperience prej 25 vitesh ne keto pune.Tani nga qe jeta ketu ne Grecce eshte veshtersuar dhe e shikoj nje te ardhme jo te mire per 3-femite e mi,kerkoj nje levizje ne kete vend sic eshte Zvicerra,nga qe gjith jeten time e kam pase nje enderr kete vend.Ne kete moshe te femive te mi e shikoj si te pershtatshme per nje levizje vazhdim te nje jete ndryshe.Flm.

 74. Jam nga Kosova, jetoj me gruan dhe tre femijet .Jetoj me qera qe 13 vite, nuk kam asgje personale timen. Kam shum nevoj per pun, per nje te ardhme te femijeve. Ju lutem me kontaktoni ne: +383 44 493 421

 75. Jam i interesuar per kete vend pune.Posedoj leje pune dhe qendrimi greke qe jane te vlefshme per ne Evrope.Ju lutem na kontaktoni

 76. Jam i interesuar per pune.. Jemi çift
  une kam perfunduar shkollen e lart per infermeri

  nr kontakti 0696346259

 77. jam e interesuar per pune.me pare kam punuar ne shqiperi me bujqesi dhe kam eksperienc jemi cift dhe na kontaktoni ne email.flm per mirekuptimin

 78. Prsh interesohem per pun zvicer per bujqesi me eksperienc pune ka punuare shum kohe me mjete bujqesore ju lutem me kontaktoni sa me pare flm

 79. Përshendetje quhem Emine Maxharraj..Jam shume e interesuar per keto lloj punesh..Kam pervoje ne mbjelljen e luleve,kultivimin e tyre e gjera te tjera rreth bujqesise do te thoja..ju lutem kam nevoje shume per kete pune me informoni!!

 80. jam intersum per pun edua pune shum
  jam 27 vjeqar kom kry fakulltein komar diplomen
  veq kom shti me rom qaty shpi po rrin ja numri ime personal telfonit +37745681162

 81. Pershendetje jam i interesuar per pune ne Zvicer per cfar do lloj pune ju lutem me ndihmoni flm

 82. A keni nevojë për kredi? kredi personale? kredi biznesi? kreditë hipotekare? financimi i bujqësisë dhe i projektit? ne japim të gjitha llojet e kredive me normë interesi prej 2%! Emaili i kontaktit (richardcosmos5(a)gmail.com)

  Oferta e huasë.

 83. Pershendetje jam i interesuar per pun ne zvicer ne cfardo lloj pune te jet por marr shum vesht nga ndertimi me hekur me gru me tulla me lyrje dhe shum te tjera ky esht nr teë mund te me kontektoni faleminderit 00306979753164

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *