fbpx

Gylsereni pasi darkon me shqiptarin bën…

Aktorja turke Nurgul Yesilçay, e njohur në vendin tonë nga roli i saj si “Gylseren” në serialin “Fate të kryqëzuara” ka publikuar një foto e cila na ka befasuar për mirë. Ajo shfaqet në krah të Demirali Ibishit, djaloshit nga Kumanova dhe bën bashkë me të simbolin e shqiponjës, shkruan Telegrafi.

Ende nuk është mësuar arsyeja  e takimit të dy presonazheve, por atmosfera e krijuar mes tyre duket shumë e mirë. “Gylsereni” me siguri është e informuar për suksesin që ka seriali, ku ajo ka rol protagonist, në vendin tonë dhe me këtë mënyrë ka zgjedhur t’i dërgojë publikut shqiptar dashurinë e saj.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close