fbpx

15 mama dhe vajza të famshme në të njëjtën moshë (FOTO)

Reese Witherspoon  dhe Ava Phillippe, apo Cindy Crawford dhe Kaia Gerber, është e lehtë të shohësh ngjashmërinë e këtyre mamave dhe vajzave  të famshme, por ngjashmëria është më e madhe kur mamatë kanë pasur moshën e tyre.

Michelle Obama dhe Sasha dhe Malia Obama

Michelle dhe Malia 17 vjece dhe Sasha 14

Melani Griffith dhe Dakota Johnson

26 vjece

Demi Moore Dhe Rumer Willis

27 vjece

Jerry Hall dhe Georgia May Jagger

24 vjec

Yolanda Foster dhe Gigi dhe Bella Hadid

21 vjec

Goldie Hawn dhe Kate Hudson

37 vjec

Minnie Ruperton dhe Maya Rudolph

28 vjec

Peggy Lipton dhe Rashida Jones

40 vjec

Reese Witherspoon dhe Ava Phillippe

Adoleshente

Susan Sarandon dhe Eva Amurri

31 vjec

Cindy Crawford dhe Kaia Gerber

Adoleshente

Angelina Jolie dhe Marcheline Jolie Pitt

7 vjec

Meryl Streep dhe Mamie, Grace dhe Lousia Gummer

30 dhe 32,29,24

Kris Jenner dhe Kim Kardashian

35 vjec

Kim Kardashian dhe North West

2 vjec
Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close