fbpx

Si të krijoni iluzionin e buzëve të mëdha në 5 hapa? (FOTO)

Mjafton një laps, një buzëkuq dhe pak përqendrim…

Shumë njerëz pëlqejnë buzët e plota të cilat janë shumë të preferuara këto kohë. Disa aktore Hollivudi dhe Bollivudi kanë fituar shumë popullaritet falë buzëve të tyre të plota të cilat i bëjnë të duken hot. Ka shumë mënyrë për të realizuar buzë të plota dhe të mëdha, por ajo më e thjeshta dhe që ju merr më pak kohë është kjo:

buze buzekuq

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close