fbpx

FIFA poston në Twitter stadiumin e Krujës, arsyeja është interesante (Foto)

Pamja e stadiumit të klubit të Kastriotit, e ka magjepsur faqen zyrtare të FIFA-s në Twitter.

Aty është postuar një foto e stadiumit të klubit shqiptar nga Kruja, ku shihet një pamje e jashtëzakonshëm.

“Një vend i pabesueshëm për të luajtur futboll. Stadiumi i Kastriotit në Krujë, Shqipëri”, shkruan FIFA.

Fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

Screenshot_8

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close