fbpx

Pendohet Braçe. Ja çfarë i thashë Sali Berishës kur po dilte nga salla

Ai e di mirë që askush nga PS nuk do ti dalë në mbrojtje kështuqë Erjon Braçe është munduar të zbusë fjalët që ka adresuar drejt opozitës dhe të japë një version të zbutur: “As qe kam fyer kend!! Isha ne dere e fundit, ne dalje te salles dhe i thashe Sali Berishes: Sali perse i con fjale atij biznesmenit qe akuzon ketu qe te mos bej padi ndaj teje? Natyrisht, ky burre je ti! Iku duke bere sikur nuk degjonte! Kurse kete tjetrin as e njoh fare.  Nese mosnjohja e ketij eshte fyerje atehere kane te drejte!! Nderkohe kam qe ne oren 11 qe pres te flas ne Kuvend dhe rri e degjoj fyerjet, sharjet, shpifjet banale te nje krimineli si Sali Berisha ndaj kujtdo ne salle apo jashte saj!! Te toleruara pa fund!!Kaq!”- ka deklaruar Braçe në FB.

Pas incidentit të përsëritur të shpërthimeve të pakontrolluara të Erjon Braçes, opozita ka kërkuar mbledhjen e Këshillit të Mandatave dhe Rregullores dhe përjatshimin e deputeti socialist me 10 ditë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close