fbpx

Janet Jackson po pret të bëhet nënë për herë të parë… e dini sa vjeç është?

Një burim ka thënë për ET Online që Janet Jackson po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Wissam Al Mana. Jackson mbush 50 vjeçe në 16 maj dhe muajin e kaluar shtyu turin e saj pasi njoftoi që ajo dhe Mana po planifikonin të zmadhonin familjen e tyre.

“Mendova që ishte e rëndësishme që ju ta mësonit të parët. Unë dhe bashkëshorti im po planifikojmë të ndërtojmë familjen tonë, kështu që unë duhet ta shtyj turin…Më duhet të pushoj, është urdhri i mjekëve,” u ka thënë ajo fansave në një video në Twitter video, transmeton RevistaClass.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close