fbpx

Albani dhe Çiljeta, fotot ku shfaqet më shumë sesa miqësi

Është folur gjatë këto ditë për një marrëdhënie të mundshme mes portierit të Partizanit Alban Hoxha dhe këngëtares Çiljeta Xhilaga. Ajo është parë edhe dje në stadium në ndeshjen me Tiranën, për të mbështetur ekipin e Partizanit. Megjithatë Alban Hoxha në një prononcim javën e kaluar është shprehur që mes Çiljetës dhe tij ka vetëm miqësi.
Gjate ndeshjes se fundit

Për pak e besuam, por komentet e tyre në rrjetet sociale nuk të lënë të besosh që është vetëm kaq. Ata të dy shkëmbejnë vazhdimisht puthje dhe zemra në foto, por Çiljeta ka komenutar edhe në një foto të postuar nga mamaja e Albanit. Pra, Çiljeta njeh edhe mamanë e Albanit dhe motrën e tij. Kjo është një e dhënë për afërsinë e tyre. Ndërsa komenti është edhe më domethënës. Janë dy zemra në foton e Albanit me të birin.

Çiljeta së fundmi ka pranuar që është ndarë nga babai i djalit të saj, Fernandos.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close