fbpx

Nuk e besoni sa vite diferencë kanë Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra

Ata vendosën të martohen pak muaj pas shpalljes së fejesës, dhe pas dy vitesh histori dashurie, që e mbajtën të fshehtë derisa erdhi momenti i duhur.Sinan Hoxha është 18 vite më i madh në moshë se Andrra Destani, vajza simpatike që jeton në Hamburg të Gjermanisë.

Pavarësisht diferencës në moshë në statuset e saj në facebook, Andrra e ka deklaruar hapur lumturinë që ndjen në krah të Sinanit, me të cilin bën një jetë përrallore me shumë udhëtime nëpër botë, nga Roma, Parisi, Stambolli, etj.

Sinani dhe Andrra që nga deklarimi i lidhjes janë bashkë të pandarë në të gjitha koncertet e këngëtarit nga Tirana.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close